قرار صبحانه روز صد و هفدهم

User Rating: 0 / 5

quran

وَلَا تَطْرُدِ الَّذِينَ يَدْعُونَ رَبَّهُم بِالْغَدَاةِ وَالْعَشِيِّ يُرِيدُونَ وَجْهَهُ مَا عَلَيْكَ مِنْ حِسَابِهِم مِّن شَيْءٍ وَمَا مِنْ حِسَابِكَ عَلَيْهِم مِّن شَيْءٍ فَتَطْرُدَهُمْ فَتَكُونَ مِنَ الظَّالِمِينَ ﴿الأنعام: ٥٢﴾       

و كسانى را كه پروردگار خود را بامدادان و شامگاهان مى‌خوانند -در حالى كه خشنودى او را مى‌خواهند- مران. از حساب آنان چيزى بر عهده تو نيست، و از حساب تو [نيز] چيزى بر عهده آنان نيست، تا ايشان را برانى و از ستمكاران باشى.

به زودى در دلهاى كسانى كه كفر ورزيده‌اند بيم خواهيم افكند، زيرا چيزى را با خدا شريك گردانيده‌اند كه بر [حقانيت‌] آن، [خدا] دليلى نازل نكرده است. و جايگاهشان آتش است، و جايگاه ستمگران چه بد است.

 • سلام بر همه دوستان عزیز
  دوستان پیرو صحبتی که در اخرین نشست باشگاه قرانی شد تصمیم گرفتیم که یه کار بسیار کوچک و راحتی را اغاز کنیم. با تعدادی از دوستان قرار گذاشتیم که هر شب راس ساعت 10 شب تعداد 5 صلوات بفرستیم و برای همگی دعای خیر کنیم. لطفا شما نیز در این کار خیر شریک شوید و دوستان خود را نیز به شرکت در این دعای ساده گروهی دعوت کنید.
  التماس دعا
  یا حق

 • مهمان - م

  واین چنین بعضی از انسانها را بوسیله برخی دیگر آزمودیم.واین یکی از نشانه های حق تعالی است که انسان را به روشهای مختلف می آزماید حتی به توسط انسانهای دیگر.چه بزرگوارند انسانهایی که خلق وخوی فارغ از غرور وکبر وحسد دارندوبه دیگران احترام می گذارند حتی اگر مرتبه علم،مقام،ثروت و.. پایین تری داشته باشند که البته در این روزگاران کمیاب اند.
  از همان روزي که دست حضرت قابيل گشت آلوده به خون حضرت هابيل
  از همان روزي که فرزندان آدم زهر تلخ دشمني در خونشان جوشيد
  آدميت مرده بود گر چه آدم زنده بود
  از همان روزي که يوسف را برادرها به چاه انداختند
  از همان روزي که با شلاق خون ديوار چين را ساختند
  آدميت مرده بود
  بعد دنيا هي پر از آدم شدو اين آسياب
  گشت و گشت
  قرنها از مرگ آدم هم گذشت
  اي دريغ
  آدميت برنگشت
  قرن ما روزگار مرگ انسانيت است
  سينه ي دنيا زخوبي ها تهي است

افزودن نظر