راهنمای کار در انجمن «درباره برنامه اولواالالباب۱»

بیشتر
5 سال 6 ماه پیش #97 توسط علیرضا فرشچی
سپاس خدای را که جمعی از دل‌های دغدغه‌مند را گرد هم آورد تا گنج‌هایی را که از دل قرآن می‌یابند با هم به اشتراک بگذارند. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
سلام علیکم و رحمة الله و برکاته
ممنونم از برادران و خواهرانی که با شمع حضور خویش این انجمن را گرم و روشن کردم. از خدای یگانه و نور آسمان‌ها و زمین می‌خواهم که در خورشید ما باشد.
چنانچه وعده کرده‌بودیم، پس از برگذاری نشست نخست و نظرسنجی ۱، انجمن «دربارهٔ برنامهٔ اولواالالباب ۱» برای دادن نظرها و پیشنهادها، گله‌ها و نقدها، پرسش‌ها دربارهٔ برنامه، ... تشکیل شد.
لطفا از این پس اگر سخنی دارید در این انجمن مطرح کنید.
  • صدای آموزشی (و رابطه با دکتر ذوقی): دربارهٔ صدای آموزشی هر مطلبی که دارید در این انجمن بگذارید.
  • آزمون: بحث‌ها دربارهٔ آزمون هفتگی را ذیل این عنوان مطرح فرمایید
  • ترتیل و همخوانی: گفتگو دربارهٔ برنامهٔ ترتیل روزانهٔ بخش و همخوانی با ترتیل
  • متفرقه: دیگر مطلب‌ها. از قرآن استاد بهرامپور و نشست‌ها گرفته، تا اکسل گزارش کار و اصل برنامه
توجه کنید که این انجمن مربوط به پرسش و پاسخ‌های محتوایی از قرآن نیست. این پرسش‌ها را در انجمن «پرسش و پاسخ» مطرح نمایید. همچنین سرگروهان محترم اگر از دکتر ذوقی پرسش و پاسخ محتوایی قرآنی دارند در بخش «ارتباط با دکتر ذوقی (ویژهٔ سرگروهان)» ذیل انجمن پرسش و پاسخ مطرح کنند.
لطفا از نماد مربوط استفاده کنید. اگر اندیشه و نظری جدید دارید از نماد چراغ، پرسش دربارهٔ برنامه از نماد پرسش، تشکر ... از نماد قلب، بحث و تبادل نظر و نظرخواهی از نماد دو پیکان، نقد از نماد ضربدر، نظر از برگهٔ سفید، ... استفاده کنید.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
4 سال 9 ماه پیش #314 توسط رجل من اقصی المدینه
اعوذ بالله من شر الشیطان
بسم الله الرحیم الرحمن
سلام
به تازگی عضو باشگاه شده ام. تا جایی که گروه اولوالالباب را شناخته ام، فعالیتی را پیش گرفته اند که من هم. لذا مایل به عضویت و دریافت برنامه برای همکاری هستم. خانم فولادچنگ گفته بودند که گروه اولوالالباب2 نیز وجود دارد، مخصوص بانوان است و همان برنامه گروه1 را پی میگیرد؛ لیک اثری از آن نیافتم! در دست احداث است آیا؟!
لطفا راهنمایی ام کنید.
سپاسگزارم

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

بیشتر
4 سال 9 ماه پیش #315 توسط علیرضا فرشچی
سلام علیکم
آمدنتان به اولواالالباب مبارک باد
گروه ۱ به دلیل نداشتن سرگروه خانم در بخش بانوان فعال نیست. اگر هم فعال بود پیوستن شما پس از یک سال به گروه ۱ با توجه به طرز خاص کارشان سخت می‌نماید. در ضمن گروه ۱ الان در مرحلهٔ آزمایشی است و کاری پرپیچ و خم را در پیش دارد.
گروه ۲ با مدیریت خوب سرکار خانم حریری پیش می‌رود.
شما با پیوستن به گروه ۲ می‌توانید از طرح ارزشمند خواندن روزی یک صفحه با محوریت ترجمه و طرح پرسش -که از ابتدا نیز بنا بود اولواالالباب همین باشد نه بیشتر- به گنجینه‌ای عظیم دست یابید -انشاءالله-. اگر تمایلی بود پس از دورهٔ گروه ۲ می‌توانید دوباره به دورهٔ جدید گروه ۲ بیایید و کار را در سطحی بالاتر ادامه دهید.
***
گروه ۲ متاسفانه در اینجا فعال نیست و گروه وایبر دارد. البته خود من مایلم که تشریف بیاورند در انجمن باشگاه همین جا.
زیر سایهٔ خداوند منان موفق و موید باشید.

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.